Par Juppi Yarn

Mani sauc Asnate un es esmu Juppi Yarn saimniece, kas līdz sirds dziļumiem ir aizrāvusies ar adīšanu, tādējādi relaksējoties no saspringtā ikdienas darba ritma.
Ideja par Juppi Yarn aizsākās 2020. gadā, kad pasauli pāršalca globāla mēroga vīruss un liela daļa darba ņēmēju savu ikdienas došanos uz darba vietu bija spiesti nomainīt pret strādāšanu attālināti no mājām. Ņemot vērā, ka pati biju šo cilvēku starpā, ātri vien sapratu, ka mājas pārvēršas par darbu un nav vairs iespējams atslēgties no darba režīma. Tad radās doma, ka jāņem atkal rokās sen aizmirstās adāmadatas un kaut kas jāuzada, lai arī esmu pabeigusi Burdas skolu mašīnadīšanā un man patīk adīt uz adāmmašīnas, taču tā relaksācija, ko dod adīšana ar rokām nav salīdzināma ne ar ko. Pašai par lielu pārsteigumu adīšana novērsa domas no darbiem un iegremdēja pilnīgā meditācijā. Līdz ar to sāku meklēt dziju, kas atbilstu manam priekšstatam un gaidām par to, kādai būtu jābūt labai, kvalitatīvai un uz tausti patīkamai dzijai, neaizmirstot tās dabīgumu.
Pirmo reizi LAMANA dziju ieraudzīju kādā Krievijas dzijas veikalā, kur bija ļoti labas atsauksmes par šo dziju, tās sastāvu un kvalitāti. Kā zināms, vācieši ir izslavēti ar augstajām kvalitātes prasībām un tas izpaužas arī LAMANA dzijas kvalitātē.

Tāpat, katra adītāja zin, cik svarīgi adīšanas procesā ir instrumenti, tāpēc Juppi Yarn Jums piedāvā augstākās kvalitātes instrumentus jeb adatu "mercedesus" kā tās tiek dēvētas adītāju aprindās. Katra adītāja ir pelnījusi kvalitatīvus instrumentus savu projektu realizācijai un ChiaoGoo adatas ir tieši tādas. 
Juppi Yarn ir premium klases dzijas internetveikals, kas piedāvā iegādāties Vācijā ražotu dziju Jūsu vissiltākajiem, maigākajiem un kvalitatīvākajiem adījumiem.
Juppi Yarn ar prieku palīdzēs jums izvēlēties nākamajam adīšanas projektam piemērotāko dziju, kā arī labprāt sniegsim padomu un atbalstu, ja kaut kas neizdodas. 

Ceram jūs iedvesmot kaut ko radīt ar savām rokām!

Patiesā cieņā, Asnate

Lamana dzijas

Lamana dzija ir īpaši viegla un mīksta premium klases dzija. Tikai Lamana var demonstrēt patiesu SUPERLIGHT kvalitāti. Īpaša kāršanas tehnoloģija piešķir pavedienam unikālu gaisīgumu un maigumu. Adījums no šādas dzijas sver uz pusi mazāk nekā parasti, tas ir apbrīnojami ērts un izturīgs valkāšanai

Adījumu galerija