PRIVĀTUMA POLITIKA

Juppi Yarn interneta veikala privātuma politika no 01.07.2022.

SIA „Elsie Store” uzņemas pilnu atbildību par katra Klienta privātumu un veic visus nepieciešamos pasākumus, lai šī informācija tiktu aizsargāta. Šī privātuma politika sniedz informāciju par to, kā SIA „Elsie Store” vāc, apstrādā, glabā, dzēš un aizsargā Klienta personas datus, nodrošinot, ka tie tiek apstrādāti likumīgi, godprātīgi un Klientam pārredzamā veidā. SIA  „Elsie Store” var ievākt datus sava uzņēmuma ietvaros kā datu pārzinis. Informējam, ka mēs veicam Jūsu personas datu apstrādi, tikai tad, ja Jūs izvēlaties savus personas datus mums sniegt. Mēs nodrošinām Jums īpaši caurskatāmu un godīgu Jūsu personas datu apstrādi, kā arī mēs rūpējamies par Jūsu privātumu un personas datu drošību.

Dati, kas tiek ievākti un apstrādāti SIA „Elsie Store” darbības ietvaros:

Pasūtījuma forma – SIA „Elsie Store” ievāc informāciju no apmeklētājiem, kuri mūsu mājaslapā aizpilda pasūtījuma formu, lai noformētu pasūtījumu. Personīgā informācija tiek ievākta tikai un vienīgi, lai SIA „Elsie Store” varētu Jums nodrošināt pasūtījuma piegādi. Ja Jūs esat mums atstājis savu kontaktinformāciju, ieskaitot personīgos datus, mēs varam šo informāciju izmantot, lai sazinātos ar Jums pa pastu, e-pastu vai telefonu.

Pasūtījuma piegāde

Lai pildītu savas saistības pret Jums, SIA „Elsie Store” ir tiesības nodot Jūsu personas datus sadarbības partneriem, datu apstrādātājiem, kas veic nepieciešamo datu apstrādi mūsu uzdevumā, piemēram, grāmatvežiem, kurjerdienestiem, IT speciālistiem, kuri apkalpo SIA „Elsie Store” interneta veikalu.

Kāds ir Klienta personas datu apstrādes pamats?

Klienta piekrišana – Klients pats dod piekrišanu personas datu vākšanai un apstrādei noteiktiem mērķiem. Klientam ir tiesības jebkurā laikā atsaukt savu iepriekš sniegto piekrišanu, izmantojot norādītos saziņas kanālus ar SIA „Elsie Store”. Pieteiktās izmaiņas stāsies spēkā 3 (trīs) darba dienu laikā. Piekrišanas atsaukums neietekmē apstrādes likumību, kas pamatojas uz piekrišanu pirms atsaukuma.

Uzņēmuma leģitīmas intereses – ievērojot Uzņēmuma intereses, kura pamatā ir kvalitatīvu pakalpojumu un savlaicīga atbalsta sniegšana Klientam, SIA „Elsie Store” ir tiesības apstrādāt Klienta personas datus tādā apjomā, kāds tam ir objektīvi nepieciešams.

Kāds ir Klienta personas datu apstrādes laiks?

Uzņēmums apstrādās Klienta personas datus, kamēr pastāv vismaz 1 (viens) no šādiem apstākļiem:

  • personas datu glabāšanās termiņš ir noteikts vai izriet no Latvijas Republikas un Eiropas Savienības normatīvajiem aktiem;
  • cik tas ir nepieciešams Uzņēmuma leģitīmo interešu realizācijai un aizsardzībai;
  • kamēr nav atsaukta Klienta piekrišana personas datu apstrādei.

Sīkdatnes (cookies)

Sīkdatnes ir neliels informācijas daudzums, kas tiek saglabāts Jūsu ierīcē, apmeklējot tīmekļa vietni, lai identificētu pārlūkprogrammu vai pārlūkprogrammā saglabātu informāciju. Jūs varat atspējot vai ierobežot sīkdatņu izmantošanu, taču bez sīkdatnēm nebūs iespējams pilnvērtīgi izmantot visas vietnes funkcijas.

Maksājumi un norēķini

Maksājumu apstrādi nodrošina maksājumu platforma https://www.paysera.lv/. SIA „Elsie Store” uzņēmums maksājumu izpildei nepieciešamos bankas datus neuzglabā.

Papildus informācija

SIA „Elsie Store” patur tiesības pārrakstīt vai modificēt šo politiku, kā arī jebkuru citu informāciju, kas atrodama šajā mājaslapā, atjauninot saturu attiecīgajās sadaļās. Lietojot šo mājaslapu, Jūs piekrītat visiem noteikumiem un tajos veiktām izmaiņām. Jebkāda veida izmaiņas mūsu privātuma politikā tiks publicētas šeit. Lūdzu pārbaudiet šo lapu regulāri.

Ja Jums radušies kādi jautājumi, kas saistīti ar Privātuma Politiku, sazinieties ar mums, rakstot e-pastu uz [email protected]

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.